Lost Brothers

If you have information for any of the brothers below, please send us a message.

Total Records: 164

Mr. Harry R. Palm '47
Mr. Donald N. Frye '47
Mr. Floyd F. Freeman '50
Mr. Johnnie J. Jerome '50
Mr. John F. Mccomb Jr. '51
Mr. David J. Powell '51
Mr. Robert M. Fisher '52
Mr. James Vowell '52
Mr. Jean E. Thweatt Jr. '52
Charles R. Roberts MD '53
Mr. Thomas E. Beal Jr. '55
Mr. Thomas W. Koenig '56
Mr. Marion D. Presley '56
Mr. Jim W. Holaday '56
Mr. Jack K. Leeka '56
Mr. Stehpen Mulholland '57
Mr. William D. Kilgore '57
Mr. Billy J. Rudd '57
Mr. William D. Jaynes '57
Dr. John T. Smith '58
Mr. David C. Thornton '59
Mr. James M. Beck '60
Mr. David C. Terry Jr. '60
Mr. Jan O. Ahlberg '60
Mr. Ned Dublin Merritt '60
Mr. A. Starke Taylor III '62
Dr. Richard W. Myers '63
Mr. Grant S. Stauffer '63
Mr. Dennis S. Hamer '64
Mr. Carl C. Gregory III '64
Mr. James Harris '64
Mr. Michael J. Praisner '65
Mr. Sam E. Cooper '65
Mr. Robert Morris '65
Mr. Jack C. Morgan '65
Mr. Michael L. Mitchell '66
Mr. Charles L. Castor Jr. '66
Mr. David Graves Turner III '68
Mr. Albert N. Morgan Jr. '68
Mr. Robert H. Lattimore '69
Mr. James Scott Parker '69
Mr. James E. Loyd '69
Mr. Johnson S. Cowan Jr. '70
Mr. David L. Rogers '70
Mr. James A. Wheeler '71
Mr. Steven H. Garrison '71
Mr. Franklin D. Beahm '72
Mr. Edward Shapiro '73
Mr. Richard M. Garland '73
Mr. James K. Temple '73
Mr. David R. Headstream '73
Mr. Robert T. Garner '74
Mr. Thomas H. Ware '74
Mr. Albert M. Secor '74
Mr. David L. Schaffnit '75
Mr. Robert E. Johnston '75
Mr. Simon E. Heath '75
Mr. David L. Puterbaugh '75
Mr. James J. Loughlin '75
Mr. John Anthony Santamaria '76
Mr. Michael Housto Payne '77
Mr. Peter H. Muse '77
Mr. Clay M. Whitson '77
Mr. Steven K. Fleming '77
Mr. Thomas Gregory Pappas '78
Mr. George Joseph Rolfes '78
Mr. James Butler Goodson Jr. '78
Mr. Frederick W. Strehlow '78
Mr. Timothy Robert Berigan '78
Mr. Billy Scarborough '79
Mr. Ronald Joseph Sandlin III '79
Lyle Willis Turner III '80
Mr. William Keller Henderson Jr. '80
Mr. Richard Neal Clark '80
Mr. Bruce Busse Lawson '80
Mr. George E. Mccrea Jr. '81
Mr. Jay Copeland Mclennan '82
Mr. Robert Bradley Hicks '82
Mr. Sterling Allan May '82
Mr. Thurston French Hamer '82
Mr. Marks Ayers Blinn '82
Mr. Lloyd Christopher Bensen '83
Mr. James Tillman Hite IV '83
Mr. John Russell Reidmueller '83
Mr. Steve Solomon '83
Mr. Matthew Edward Perry-miller '84
Mr. Shawn Hamilton Foster '85
Mr. William James Conway III '85
Mr. John M. Goodloe '85
Mr. Eric Hill Nielsen '85
Mr. Charles Aubrey Smith III '86
Mr. John David Wester '87
Mr. Curtis T. Palmer '87
Mr. Paul Leinhordt Rasmussen '87
Mr. Edward Fordyce III '87
Mr. Ryan Faulk Willson '88
Mr. Charles Gregory Daves '88
Mr. David P. Copeland Jr. '88
Mr. Joseph F. Lawrence Jr. '88
Mr. Patrick T. Mead '88
Mr. Ryan Eric Mathis '89
Mr. Jason Kae Ning '90
Mr. David Winston Shaw Jones '90
Mr. Alexander M. Sternhell '90
Mr. Mark Rogers Severson '91
Mr. Brian James Boothe '91
Mr. John Joseph Shanks '93
Mr. Charles Dow Mcvean Jr. '93
Mr. Benjamin Price Johnson '93
Mr. Patrick M. Herning '93
Mr. Anthony John Allen CPA '94
Mr. Adam David Lynd '95
Mr. Chris William Taylor '95
Mr. Sacha Vincent Emanuel '95
Mr. Ryan Bradley Heine '96
Mr. Brentley C. Jones '96
Mr. Alan James Malone '96
Mr. Chace William Swatek '96
Mr. Scott Andrew Shimer '97
Mr. Richard C. Broer Jr. '97
Mr. Tate M. Luesebrink '98
Mr. Andrew C. Patterson '98
Mr. Philip Meriwether Lewis II '99
Mr. Blair Harrison Hutton '99
Mr. Kyle C. Turner '99
Mr. Harley Ernest Cluxton IV '99
Mr. John Raymond Losinger '00
Mr. Leander Morel Grimm Jr. '00
Robert Franklin Keatley II '00
Ben Burris '02
William E. White '02
Connor Boney '02
Christopher Lydon Neumann '02
Tyler Boone '03
John A. Britton '04
Robert V. Norton '05
Conner M. Huckaby '05
Thomas Hunter Molton Williams '06
David Stanley Huckaby '06
Royce Edrice Wilson '06
Clark Borlase Scott '06
Jimmy Little Jr. '07
Porter Byers '08
James Long '11
Robert Boyd, Jr. '14
Zachary (Zach) Plemenos '15
Jackson (Jack) Heideman '15
Michael Murphy '15
Jake Bell '16
Charles Hamilton '17
Christopher Rudolf '18
Cooper Killion
Sebastian Keitel
Richard Den Cralle Jr
Alex Tronche
Rob Toblowsky
George Welsh
Miles Viele
Harrison Reid
John Owen Rogers
Stephen Bechtol
Oscar Clark Carr
Jack Chapman
Clark Blocker